Emery

Emery je druh brusiva, které se používá k broušení a leštění různých materiálů. Je vyrobeno z přírodního minerálu, který se nazývá korund. Korund je tvrdý a odolný minerál, který se dobře hodí k broušení.

EmeryOtevře se v novém okně
www.villarrealusa.com
Emery

Emery se používá v různých brusných nástrojích, například v brusných papírech, pilnících a brusných kamenech. Lze jej použít k broušení kovů, dřeva, plastů a dalších materiálů.

Emery je dostupný v různých velikostech zrn. Hrubá zrna jsou vhodná pro rychlé odstranění materiálu, střední zrna pro broušení do hladka a jemná zrna pro leštění.

Emery je cenově dostupným a snadno dostupným brusivem, které je vhodné pro různé aplikace.

Zde jsou další informace o emery:
Typy emery: Emery se dělí podle typu složení na přírodní emery a syntetické emery. Přírodní emery je vyrobeno z korundu, který se nachází v přírodě. Syntetické emery je vyrobeno z korundu, který je vyroben uměle.
Velikost zrn emery: Emery je dostupný s různými velikostmi zrn. Velikost zrna se měří v mesh. Čím vyšší je číslo mesh, tím je zrno menší.
Použití emery: Emery se používá v různých brusných nástrojích, například v brusných papírech, pilnících a brusných kamenech. Lze jej použít k broušení kovů, dřeva, plastů a dalších materiálů.

« Zpět na slovník pojmů